Beskydy Card – beskidzka karta turystyczna

Beskydy Card

Czeskie Beskidy przygotowały niespodziankę dla swoich turystów. Jest nią specjalna, zniżkowa karta turystyczna, która umożliwia korzystanie z rabatów przez cały rok.

Korzyści wynikających z użytkowania karty jest dużo. Posiadacze Beskydy Card mają do dyspozycji pięć kategorii zniżkowych wśród, których znajduje się wiele rabatów na sporty zarówno letnie jak i zimowe. Wybierając się w góry można skorzystać z np. 50% zniżki na sprzęt narciarski, 15% upustu na serwis i wypożyczenie nart zjazdowych i biegowych. Latem na klientów czekają np. 20% bonusy na gokarty, górski park linowy, czy aż 50% zniżka na kurs paralotniarstwa.

Beskidzka karta turystyczna upoważnia także do korzystania z upustów gastronomicznych i bazy noclegowej. Posługując się kartą klienci mogą zyskać nawet 30% obniżki na zakwaterowanie oraz np. 10% na różne dania i napoje w Balita restaurace a pizzerie Trojanovice, która jest jednym z wielu punktów gastronomicznych zaangażowanych w akcję rabatową.

Dla miłośników relaksu i zabawy również czekają specjalne promocje. Wachlarz atrakcji jest bardzo różnorodny. Rabaty od 10 do nawet 50% można uzyskać na kręgielnie, zabiegi spa, welless, czy sauny.

Karta uprawnia do licznych zniżek, a nawet bezpłatnych wstępów do muzeów, zamków, galerii i pałaców. Dla przykładu Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm przygotowało 40% rabat na bilet wstępu, z kolei Muzeum Beskyd Frýdek-Místek proponuje upust w wysokości 50%. Posiadacze Beskydy Card mogą odwiedzić Mały Świat Techniki, Muzeum loutek a Panoptikum Štramberk, Muzeum Sprzętu Wojskowego i Broni, czy też Visitor Centre Nowej Jicin – miasto kapeluszy.

Beskydy Card można uzyskać bezpłatnie w wybranych miejscach zakwaterowania, gdzie karta będzie stanowić cześć pakietu pobytowego, a także odpłatnie poprzez e – shop na stronach: eshop.beskydycard.cz/pl oraz w wybranych ośrodkach informacji turystycznej. Podstawowa cena karty to 99 Kč, zaś wersja ulgowa dla dzieci do 15 lat: 69 Kč.

Zniżkowa karta turystyczna obowiązuje 12 miesięcy od daty jej wydania. Wystawiana jest na nazwisko osoby i wyposażona jest w unikalny numer oraz kod kreskowy. Nie może być przekazywana osobom trzecim. Więcej informacji na temat Beskydy Card jest dostępnych na stronie http://www.beskydycard.cz/pl.


Wycieczki typu all i

[caption id="attachment_803" align="aligncenter" width="500"] Yullishi/bigstockphoto.com[/caption] Wyjazd na wakacje ma być przyjemny ...

Przewodnik po Lyonie

Jednym z popularniejszych obecnie kierunków podróży jest francuski Lyon, który ...

Czy Meksyk zalegaliz

Meksykański minister de la Madrid wystąpił o legalizację marihuany. Zdaniem ...

Przewodnik po Miami

Miami, wraz z otaczającymi go dzielnicami, to ogromna, tętniąca życiem ...

Coraz więcej turyst

Jak wynika z danych Światowej Organizacji Turystyki, Polska znajduje się ...